«Все бесплатные объявления»

Аміачна вода - найдешевший азот

Аміачна вода - найдешевший азот

Доброго дня. Висловлюю Вам свою повагу, запрошую до співпраці.
Пропоную аміак, аміачну воду, кас 32. Маємо самий дешевий азот в безводному аміаку та аміачній воді, а ефективність добрива Кас-32, порівняно з твердими азотними добривами, значно вища. Рідка форма дозволяє рівномірно та ефективно вносити добрива в ґрунт, перевантаження повністю механізоване.
На аміачну воду прошу звернути особливу увагу:
Перед добривом КАС, аміачна вода має перевагу в ціні, вона дешевша в 1,5 – 2 рази, навіть в перерахунку на діючу речовину.
Перед безводним аміаком, перевагою аміачної води є можливість вносити самостійно, а не віддавати кошти за внесення іншим; додаткова волога; ширше вікно в часі по внесенню (температурний режим, волога в ґрунті); можливість купувати в міжсезоння, коли ціни на аміак на 30% нижчі, що повністю компенсує витрати на доставку; збереження не потребує особливих витрат – низький тиск, необмежений термін зберігання, не руйнує чорні метали, не замерзає.
Переобладнати техніку, для внесення аміачної води, зараз доступно кожному. Власні склади будувати не потрібно, забезпечимо поставку графіком. Вам потрібно мати лише одну ємність, не менше 30 м3, щоб не тримати машину.
Ми як виробники аміачної води, гарантуємо завжди адекватну ціну, своєчасну безперебійну поставку власним спецтранспортом, та відповідність аміачної води ГОСТ 9-92 (азот 20,5%; аміак 25%).
По тверді добрива звертайтесь також.
Объявление актуально: в Житомире
Агрохимпродукт
Телефон: 050-972-02-65, 098-026-50-96
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление